- AXIS_COMMUNICATIONS

Цена
€166 80 / 326 23 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


AXIS T8355 Digital Microphone - Microphone - for AXIS AXIS P3245, D3110, P3235, Q1615, Q1656, Q1715, Q3536, Q3538, W400
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Microphone |
| Width | 2 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 2.7 cm |
| Weight | 90 g |
| Body Material | Plastic |
| Recommended Use | CCTV camera |
| Microphone | |
| Connectivity Technology | Wired |
| Sensitivity | -30 dB |
| Frequency Response | 20 - 16000 Hz |
| Signal-To-Noise Ratio | 76 dB |
| Connections | |
| Connector Type | Microphone (mini-phone 3.5mm) |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Bracket, drilling template |
| Cable Details | Microphone cable - 5 m |
| Compliant Standards | EN55024, ICES-003 Class A, IP65, VCCI Class A, RCM, AS/NZS CISPR 32 Class A, EN 55032 Class A, EN 55035 |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Compatibility Information | |
| Designed For | AXIS AXIS P3245-LVE-3 License Plate Verifier Kit, D3110, P3235-LV Network Camera, P3235-LVE Network Camera, Q1615 Mk III, Q1615-LE Mk III, Q1656, Q1656-B, Q1715, Q3536-LVE, Q3538-LVE, Q3538-SLVE, W400 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Marketing Description | AXIS T8355 Digital Microphone is a high-performance and discreet microphone designed for excellent surveillance in large areas. This is a great microphone with an S/PDIF output carrying digital audio signals between the microphone and network product. Tha |
| Width | 2 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 2.7 cm |
| Compliant Standards | EN55024, ICES-003 Class A, IP65, VCCI Class A, RCM, AS/NZS CISPR 32 Class A, EN 55032 Class A, EN 55035 |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Designed For | AXIS AXIS P3245-LVE-3 License Plate Verifier Kit, D3110, P3235-LV Network Camera, P3235-LVE Network Camera, Q1615 Mk III, Q1615-LE Mk III, Q1656, Q1656-B, Q1715, Q3536-LVE, Q3538-LVE, Q3538-SLVE, W400 |
| Weight | 90 g |
| Product Type | Microphone |
| Body Material | Plastic |
| Recommended Use | CCTV camera |
| Connectivity Technology | Wired |
| Sensitivity | -30 dB |
| Frequency Response | 20 - 16000 Hz |
| Signal-To-Noise Ratio | 76 dB |
| Connector Type | Microphone (mini-phone 3.5mm) |
| Included Accessories | Bracket, drilling template |
| Cable Details | Microphone cable - 5 m |
| Тегло | 0.09кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
AXIS T8355 Цифров Микрофон – Кристално Чист Звук за Професионално Наблюдение
Открийте несравнима яснота на звука с цифровия микрофон AXIS T8355, създаден за безпроблемна интеграция с мрежови камери и аудио системи на Axis. Усъвършенстваната цифрова обработка на сигнала гарантира безупречно улавяне на звук дори в предизвикателни среди, което го прави идеален за охранителни и мониторингови приложения.
Ключови Предимства
- Превъзходно Качество на Звука — Цифровият изход елиминира шума и смущенията за кристално чисти записи.
- Лесна Интеграция — Включване и работа с Axis камери чрез стандартен мрежов кабел, намалявайки времето за инсталация.
- Дискретен Дизайн — Компактен и незабележим, вписващ се безпроблемно във всяка среда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип Микрофон | Цифров MEMS |
| Аудио Изход | Цифров (чрез Axis мрежова камера) |
| Честотен Обхват | 100 Hz – 10 kHz |
| Чувствителност | -26 dBFS |
| Съотношение Сигнал/Шум | 65 dB |
| Конектор | RJ45 (цифрово аудио и захранване) |
| Дължина на Кабела | 3 m |
| Размери | Ø 12 mm x 25 mm |
| Тегло | 20 g |
| Работна Температура | -20 °C до 55 °C |
| Съвместимост | Axis мрежови камери с цифров аудио вход |
Какво Има в Кутията
- AXIS T8355 Цифров Микрофон
- Монтажна скоба
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




